تاريخ به روز رساني: 1396/2/21     

   اعلام وضعیت راه های امروز استان

   اخبار مهم

   ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور
 
  کاربر جديد
 کلمه عبورم را فراموش کرده ام
 
13 آبان

13 آبان 1395 0:0
13 آبان روز استكبار ستيزي

بسم الله ارحمن الرحيم

انقلاب اسلامی ایران را می‌توان به جرات تجلی تمام نمای استکبارستیزی و آزادی‌خواهی به معنای تغییر و انقلاب در رفتار ملت‌ها و کشورهای دنیا در قرن اخیر به شمار آورد. این مقوله که برخاسته از روح عدالت‌خواهی ملت عزیزمان است روزبه‌روز در دل‌وجان اقشار مختلف انقلابی و بصیر، تنومندتر و نیرومندتر می‌گردد و شاهد این مدعا، حضور به‌موقع درصحنه‌ها و میدان‌های حساسی چون ۲۳ تیر ۷۸ ، ۹ دی ۸۸ در لبیک دوباره به‌نظام ولایی و نیز مشارکت درصحنه راهپیمایی‌ها علیه استکبار جهانی در رأس آن‌ها آمریکای جنایت‌کار و انگلیس خبیث و اسرائیل ملعون دانست که این‌همه حکایت از احساس مسئولیت آنان در قبال سرنوشت تمامی مردم آزادیخواه و عدالت‌جوی جهان دارد.13 آبان، تبلور سنت تغییرناپذیر و همیشگی خداوند مبنی بر شکست مستکبرین عالم، یادآور خروش قهر انقلابی ملت مسلمان ایران و برملا شدن چهره کریه و جنایتکار آمریکا و توطئه‌های ننگین عوامل وابسته و سرسپرده داخلی آنان است .

عمق حادثه عظیم 13 آبان آن چنان بود که امام خمینی (ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند. این روز، یادآور حماسه بزرگ مردانی است که ندای جاودانگی استکبارستیزی و استبداد زدایی اسلام ناب محمدی (ص) را سرداده و نفرت از وطن فروشی و بیگانه پرستی را فریاد زدند.

بازخوانی سیاهه بد عهدی ها و دشمنی های ایالات متحده آمریکا و اقدامات خصمانه دولتمردان کاخ سفید، علت نفرت ملت ایران از مقامات جنگ افروز و فتنه گر آمریکایی ، متحدان غربی و منطقه ای آنان را مشخص می سازد.

از طلیعه مبارک چنین رخدادی، مستضعفان جهان آموختند که می توانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند و هویت خود را با نفی قدرت های استعماری تعریف کنند.

باتوکل و امید به آینده در راستای تداوم انقلاب اسلامی این میراث گرانبها و عظیم امام (ره) و شهدا، در عرصه پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی تمام همت خود را به کار خواهیم بست و بار دیگر با ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) تجدید بیعت کرده و اجرای منویات ایشان را اولویت اصلی خود می‌دانیم.

روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج حضرت پیامبر اعظم (ص)

اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

 

 


چاپ | ارسال به دیگران
 معرفي اداره راه و شهرسازی
 مصوبات کمسیون ماده 5 شهر زنجان
 مديريت فني و اجرايي
 مديريت شهرسازي و معماري
 مديريت ساخت و توسعه راه ها
 مدیریت مسکن و ساختمان
 مديريت املاك و حقوقي
 اداره مديريت بحران و پدافند غير عامل
 اداره عمران و بهسازي شهري
 حقوق شهروندی
 فرآيندهاي انجام كار در اداره كل
 فرم ها
 اخبار
 لیست پیشخوان دولت
 ستاد اقامه نماز اداره کل
 عفاف و حجاب
 پايگاه مقاومت بسيج اداره كل
 برقراري ارتباط
 عملكرد دبيرخانه كمسيون ماده 5
 

   نظر سنجي

به نظرشما تاثير رعايت علائم ايمني دركاهش تصادفات چه قدرمي باشد؟
ZanjanRah.ir (c) 2007-2008.    Email: info@ZanjanRah.ir